Jury VII edycji Konkursu Wokalnego Śpiewobranie w składzie:
- Magdalena Łągiewka
- Katarzyna Gocyła
- Waldemar Ossowski
postanawia z kategorii I (uczniowie VI klas szkoły podstawowej i gimnazjum) wytypować do przesłuchań finałowych następujące osoby:

Weronika Tyraka, Klaudia Ujma, Lena Białowąs, Martyna Zygadło, Wiktoria Ziemba, Karolina Bajor, Natalia Skuza, Kamila Gąszczak, Magdalena Kierasińska, Mariola Jankowska.

W kategorii II (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) jury wytypowało do przesłuchań finałowych następujące osoby:

Julia Żyła, Karina Bryła, Kinga Hyra, Piotr Wołdan, Katarzyna Błaszczyk, Katarzyna Bukała, Martyna Pełka, Natalia Rakowska.

Gratulujemy!

(Finalistów zapraszamy na warsztaty wokalno-estradowe, które odbędą się 10 listopada 2016 o godzinie 15:00 – 18:00 w ALA.)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wszystkim życzymy satysfakcji z dalszego rozwoju artystycznego.
Wszystkich uczestników Śpiewobrania zapraszamy na koncert finalistów połączony z przesłuchaniami finałowymi 14 listopada 2016 o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie (ul. Ogińskiego 13a, Częstochowa).

IMG 4572 Custom

IMG 4577 Custom