Serdecznie zapraszamy na prezentacje osiągnięć artystycznych i akademickich Naszych Uczniów, w poniedziałek 12 czerwca. O godzinie 12:00 zaprezentuje się grupa teatralna w adaptacji "Wesela" S. Wyspiańsiego, natomiast o godzinie 18:00 zobaczymy prace uczniów z pozostałych tutoriali akademickich i artystycznych.

 

Do zobaczenia!

 

 


 

 

"ALA" bierze udział w projekcie edukacyjnym "eMOCje W GŁOWIE", organizowanym przez UNICEF Polska. Celem projektu jest kształtowanie świadomości w obszarze zdrowia psychicznego młodych ludzi oraz pokazanie, jak o nie dbać i je chronić.

 

Okres dorastania jest niezwykle ważnym czasem w rozwoju młodego człowieka, kiedy to należy zwrócić szczególną uwagę na profilaktykę w zakresie zdrowia psychicznego. Jest to również moment stwarzający okazję do pomocy młodym ludziom w rozpoznawaniu trudnych emocji i radzeniu sobie z nimi, skutecznym rozwiązywaniu problemów, utrzymywaniu zdrowych relacji, komunikowaniu potrzeb i pragnień oraz podejmowaniu decyzji, które przyczyniają się do zachowania dobrego samopoczucia.

 

W ramach projektu w Naszej Szkole zostaną zorganizowane dla Uczniów zajęcia rozwijające umiejętności emocjonalno-społeczne. Serdecznie zachęcamy również wszystkich rodziców/opiekunów do obejrzenia rozmowy o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży z psychologiem dr Ewą Odachowską-Rogalską pod linkiem: https://unicef.pl/co-robimy/dla-rodzicow oraz zapoznania się z artykułami dostępnymi na stronie https://unicef.pl w sekcji "dla rodziców".

 

unicef

 

 


 

 

Informujemy, iż rekrutacja do ALA trwa przez cały rok, również w wakacje! Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 668 184 450.

 

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

 

Nie czekaj, zadzwoń już dziś!

 


 

 

Szanowni Rodzice, 

 

 

zachęcamy do zapoznania się z materiałem jak chronić dziecko przed zagrożeniami płynącymi z Internetu.

 

 

Poradnik dostępny TUTAJ

 

 

 

Dyrekcja ALA

 

 

 


 

Wszystkie informacje oraz niezbędne dokumenty dotyczące matury w 2022 r. znajdują się w zakladce DLA UCZNIA.

 

 

Dyrekcja ALA

 

 

 


 


Naturalne sposoby na próchnicę zębów amantadyna bez recepty naturalne domowe sposoby
zmiany personalne arthrotec bez recepty domowe sposoby na zaparcia
naturalny środek przeciwkaszlowy triderm bez recepty domowe sposoby na trądzik
Leczenie bólu zęba viagra bez recepty Leczenie trądziku
Medycyna Trujący Bluszcz xenical bez recepty Definicja warunków sanitarnych


generycznych pigułki tani w Internecie http://polskaaptek.com