ALA dla uczniów liceum proponuje kierunki akademickie:

ばいあぐら ジェネリック 購入方法
シアリス 購入 ネット

• nauki ścisłe – z rozszerzonym programem z matematyki (i drugim wybranym przez ucznia przedmiotem),
  • nauki przyrodnicze – z rozszerzonym programem z biologii lub geografii (i drugim wybranym przez ucznia przedmiotem)
  • nauki społeczne – z rozszerzonym programem z historii (i drugim wybranym przez ucznia przedmiotem)
  • nauki lingwistyczne - z rozszerzonym językiem obcym lub polskim (i drugim językiem wybranym przez ucznia)

W ramach każdego z kierunków uczniowie realizują zgodny z nim tutorial.

Tutoriale to spotkania, w czasie których - w dużym skrócie, tutor naukowy rozpoznaje potencjał uczniów i podąża za ich ciekawością i zainteresowaniami. Współpraca z tutorem naukowym pozwala zrobić krok dalej, niż tylko "zapoznanie się z materiałem", rozwija umiejętność kreatywnej i twórczej analizy materiału oraz interpretacji faktów.