"Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek", tak na kwestię patriotyzmu zapatrywał się wielki wieszcz Cyprian Kamil Norwid. Jest to tematu aktualny, ze względu na setną rocznicę obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę i osobę samego Norwida, który geniuszem wyprzedzał własną epokę. 
Przy tej okazji chcemy docenić talent Naszego ucznia Nataniela Jędrucha, który wyreżyserował film inspirowany osobą Norwida, jako wcielenie ducha romantycznego i klasycystycznego, wieszcza i patriotę dla wolnej Polski. Natanielowi gratulujemy zajęcia II miejsca w Konkursie i życzymy samych sukcesów, a my cieszymy się, że tacy ludzie - pełni pasji i pomysłów na świat, tworzą naszą szkolną rzeczywistość!

 

Film można obejrzeć tutaj

 

norwid-cyprian-portret-1 6247935-300x287


generycznych pigułki tani w Internecie http://polskaaptek.com